Пограбування військового після полону в Хмельницькому: 16-річному хлопцю оголосили підозру

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Правоохоронці під час затримання хлопця, якого підозрюють у пограбуванні військовослужбовця в Хмельницькому. Пресслужба поліції у Хмельницькій області

У Хмельницькому затримали 16-річного хлопця, якого підозрюють у грабежі військового, що нещодавно повернувся з російського полону та проходив реабілітацію.

Про це повідомили в поліції Хмельницької області.

Як зазначили у поліції, наразі йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 Частина 4 статті 186 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за грабіж (відкрите викрадення чужого майна), якщо він був вчинений за певних обтяжуючих обставин.Кримінального кодексу України (грабіж). Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

За даними слідства, це сталося в районі парку Франка.

"Підозрюваний підійшов до 21-річного військовослужбовця та вихопив у нього сумку, в якій було близько 50 тисяч гривень, після чого втік. Потерпілий нещодавно звільнився з полону та перебував у Хмельницькому на відновленні", — йдеться у повідомлені.

У поліції зазначають, що хлопець намагався переховуватися.

"Оперативники карного розшуку та кримінальної поліції переглянули записи з камер відеоспостереження, встановили його особу, маршрут пересування та місце перебування. Ним виявився 16-річний місцевий житель", — повідомили у поліції.

За даними правоохоронців, викрадені кошти він витратив на власні потреби. Хлопця затримали в нежитловому будинку, де він переховувався після скоєного.

Новини Хмельницького