Дії людини у разі формання заборгованості по кредиту

Якщо людина довго не закривала кредит і має заборгованість, то спочатку він повинен вивчити суму накопиченої суми. Це питання вирішується, звернувшись до банку та отримавши там необхідну інформацію.

Захисні дії банку

Статус банкрутства

Основним завданням банку є повернення своїх грошей. Ви можете вимагати їх з клієнта кількома способами:

  1. Залучення колекціонерів. Спочатку вся сума боргу продається таким організаціям за низькою ціною. Після цього колекціонери вже займаються взисканням боргу. Якщо ці люди приходять додому, треба спілкуватися з ними лише в рамках закону. Будь-які порушення колекціонерів повинні бути негайно зупинені. Для цього особа повинна звернутися до правоохоронних органів та вказати на дратівливість колекціонерів. Це ефективний метод, який завжди дає результат.
  2. Зверненням до суду. Після отримання рішення про відновлення простроченого кредиту, документ передається до виконавців. Для методів збору боргів включають арешт рахунку клієнта або його майна.

Ці методи є небажаними для боржника.

Вирішення проблеми за допомогою реструктуризації боргу

Реструктуризація боргу може бути здійснена двома способами. Їх суть виражається в наступному:

  1. Реструктуризація банку. Для цього клієнт повинен зв’язатися з банком, щоб продовжити час кредитування. Однак, результат може бути досягнутий лише тоді, коли обсяг боргу невеликий. В іншому випадку практично немає шансів на успіх.
  2. Реструктуризація судової справи. Існує звернення до арбітражного суду, щоб почати процес банкрутства. Така процедура людини є вигідною, оскільки немає нарахування штрафів.

Можна використовувати судову реструктуризацію тільки у випадку, коли людина має постійний дохід 20 000 грн, і він може погасити борг протягом 3 років.

Банкрутство клієнта

Якщо людина визнає банкрутство, то такий метод є найбільш ефективним для написання всіх боргів. Вони включають:

  • позики;
  • неоплачені платежі утиліта;
  • неоплачені податки.

Щоб розпочати процедуру проектування банкрутства, необхідно дотримуватися таких умов:

  1. Розмір суми боргу повинен перевищувати 100000 грн.
  2. Просрочка від 90 днів.
  3. Наявність ознак, що вказують на неминуче банкрутство людини.

У той же час, людина повинна якомога швидше провести таку процедуру, і не забувати про свій борг. Причиною є те, що сума боргу постійно зростає через нарахування штрафів. При чьому в геометричній прогресії.

У найбільш складній ситуації краще звернутися до кваліфікованого фахівця, який міг би дати правову оцінку ситуації. У той же час це допоможе з розробкою документації та проходженням досудової процедури для визнання банкрутства якомога швидше. Також хотілось би зазначити, для того, щоб відновити всі заборгованості, можна продавати майно банкрута. Наприклад, на аукціоні, як Українська Універсальна Біржа, https://sale.uub.com.ua/ru/filter/bankrupts-property, що є офіційною платформою української системи аукціонів Prozorro.Продажі.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *