За інформацією: Суспільне Хмельницький.

У багатоповерхівці на вулиці Тернопільській проводять демонтажні роботи, червень 2026 року, Хмельницький. Суспільне Хмельницький
За словами заступника міського голови, роботи планують завершити до кінця року. Для відновлення під’їзду з міського бюджету виділили 17 з половиною мільйонів гривень. Багатоповерхівку планують відновити до початкового стану.
"Ми плануємо провести основні ремонтні роботи у квартирах: покриття підлоги, шпакльовані стіни, плитка в санвузлах, основна сантехніка. А далі вже люди будуть займатися ремонтом самостійно".
Підрядник компанії, яка займається відбудовою, Володимир Другоруб розповів, що щодня на об'єкті працює п'ять людей. Стільком зручно і безпечно на такій площі. Найскладніше, за його словами – це демонтаж.
"Під час демонтажу була велика ймовірність, що могли частини будинку обвалитися. Через це ми огородили значну територію, кусок дороги забрали, щоб уникнути якихось травм або пошкоджень чийогось майна".
Розслідування щодо вибуху перебуває на етапі очікування результатів експертиз, про це розповіла телефоном речниця поліції області Інна Глега.

На період проведення ремонтних робіт усіх мешканців уцілілої частини під’їзду відселили, червень 2026 року, Хмельницький. Суспільне Хмельницький
Що відомо про вибух у багатоповерхівці у Хмельницькому:
- 28 жовтня близько 15:00 у Хмельницькому на вулиці Тернопільській було чути вибух. Попередньо, стався вибух побутового газу в багатоповерхівці. Про це повідомили у поліції Хмельницької області.
- Пʼятеро людей травмувалося на місці вибуху. Їм надали медичну допомогу без госпіталізації. Під завалами багатоповерхівки знайшли тіла двох людей — жінки 1973 року народження і чоловіка 1983 року народження. Станом на 07:00 29 жовтня на місці вибуху завершили пошуково-рятувальні роботи.
- Частина будинку, де стався вибух, зруйнована, частина — серйозно пошкоджена, повідомив мер Хмельницького Олександр Симчишин.
- За словами заступника Хмельницького міського голови Василя Новачка, станом на 17:20 відомо, унаслідок вибуху пошкоджено майже 20 квартир. Станом на 20:00 начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін повідомив, 9 квартир зруйновано та ще 15 — пошкоджено унаслідок вибуху,
- 32 людини, попередньо, потребуватимуть тимчасового відселення. Про це Сергій Тюрін. За його словами, вибух газу достовірно не підтверджено, розглядаються різні версії. Станом на 29 жовтня 12 людей поселили у тимчасове житло.
- За фактом вибуху в багатоквартирному будинку у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки) Кримінального кодексу України.
- Для багатоповерхівки збудували саркофаг, аби зберегти її від подальших руйнувань. Аварійно-рятувальні роботи завершили.
- Вартість робіт з відновлення багатоповерхівки оцінили у 18 мільйонів гривень.
