Студенти країни можуть взяти участь в проекті Scholarship в Україні

Четвертий раз будь-який учень українського ВНЗ має можливість заробити гроші власним розумом і наполегливістю. Як? Завдяки участі у грантовій програмі Scholarship в Україні.

Особливість даного конкурсу

Як вже говорилося, це четверта грантова програма в рамках Scholarship в Україні для ВНЗ, і вже шоста за рахунком в рамках спільного проекту Scholarship в Україні. Про всіх переможців попередніх програм можна отримати інформацію на офіційному сайті https://scholarship.in.ua/provedennye-konkursy/ .

Однак, цей проведений конкурс має ряд відмінних рис. Головна з них – суттєве збільшення призового фонду. Також в якості партнерів і грантодавців були залучені нові учасники.

Спочатку хотілося б детальніше зупинитися на призовому фонді. В осінньому проекті Scholarship в Україні ВНЗ він становить 63 000 грн. Оскільки грантодавців три, будуть оголошені переможці на три перших місця, три других і три третіх. Хлопці, які зуміли вибороти перші місця, отримають по 15 000 грн. Другі і треті місця отримають заохочувальні грошові призи.

Тепер про самих грантодавців. Три компанії, три інтернет-порталу, які мають безпосередній стосунок до світу фінансів, страхування та банківської діяльності.

  1. Перший партнер проекту – це сайт Вanker.ua. Повна, актуальна, правдива інформація про банки і банківському секторі в цілому. На даному ресурсі є не тільки повний перелік банківських установ з їхньою контактною інформацією. Тут можна прочитати огляди ринку і аналітичні статті, дізнатися думку експертів з приводу курсу валют, дізнатися найактуальніші новини з світу банків і фінансів – https://banker.ua/grant/.
  2. Інформаційно-фінансовий портал Maanimo.com. Це довідник для бізнесмена, підприємця або страховика. На цьому структурованому сайті знайдеться будь-яка інформація про все, що стосується бізнесу, економічної діяльності, банківської справи або страхування. Актуальні новини доповнюють зміст порталу, а наявність розділу про криптовалюта говорить про те, що власники інтернет-ресурсу йдуть в ногу з часом і готові надавати дані навіть про таке вузькому секторі, як віртуальні валюти – https://maanimo.com/scholarship.
  3. Ukrstrahovanie.com.ua також відноситься саме до інформаційно-аналітичним порталам, але виключно в сфері страхування. Повний перелік страховиків України і тих послуг, які вони надають, статті про види страхування і особливості українського ринку, а також найактуальніші відгуки від реальних користувачів – все це зібрано на сайті «Укрстрахованіе» – https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant.

І третя особливість проведеного грантового конкурсу – це широке охоплення потенційних учасників серед студентів. Справа в тому, що на цей раз одержувачами гранту можуть стати учні як гуманітарних, так і технічних ВНЗ і кафедр. Справа в тому, що тема для наукової роботи обрана нейтральна, їй навчають на будь-якого фаху – фінансова грамотність.

Подати заявки на участь можна до 20 грудня включно. У вас дуже високий шанс стати переможцем і отримати грант на навчання.

Кому належить ідея створення Scholarship в Україні?

Проект Scholarship в Україні народився «під крилом» інтернет-маркетингового агентства CyberShark. Досягнувши успіху на ринку України в своїй ніші, керівництво компанії вирішило створити не стільки прибутковий, скільки соціально значимий проект. Народилася ідея створення такої програми, яка б підштовхувала студентів до критичного мислення, до створення нестандартних підходів до стандартних завданням і створення інноваційних рішень.

Кращим стимулом виступають гроші, коли студент може отримати фінансову винагороду за наукову працю, за розумову роботу. Сьогодні таким проектом в країні виступає саме Scholarship в Україні.

Контакти організаторів:

тел.: +38 067 622 62 82
email: [email protected]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *