Засоби індивідуального захисту 3М: стандарти та сертифікації

Неважливо, працюєте ви на промисловому підприємстві чи виконуєте побутові завдання — і в тому, і в іншому випадку вашою найпершою турботою має бути власна безпека. Якою б малою не здавалась потенційна загроза, не слід підходити до вибору захисних засобів легковажно, задовольняючись першим же побаченим варіантом. Лише найякісніша екіпіровка, виготовлена із дотриманням усіх належних стандартів, здатна забезпечити вас повноцінним захистом.

Захисні засоби виробництва 3М вирізняє саме така відповідність існуючим безпековим нормам. Вони змодельовані з урахуванням потреб найширшого кола різноманітних користувачів: це наочно демонструє як ергономічність дизайнів, так і гіпоалергенність використаних матеріалів.

Усі засоби індивідуального захисту 3М поділяються на декілька основних категорій відповідно до того, для збереження якої частини тіла від ураження вони призначені.

Засоби захисту органів дихання — маски, напівмаски та респіратори — обов’язкові до використання у місцях з підвищеною концентрацією шкідливих часток у повітрі. Основною їхньою характеристикою, на яку треба зважати при виборі, є рівень захисту, що залежить від встановленого фільтру та вимірюється у таких одиницях як ГДК (гранично допустима концентрація). Числове значення ГДК вказує на те, з яким перевищенням безпечного рівня концентрації здатен впоратися виріб. Найпотужніші фільтри 3М у поєднані з повнолицевою маскою здатні забезпечити рівень захисту до 200 ГДК.

Захисні окуляри 3М спрямовані на те, аби вберегти очі користувача від пилу, летючих твердих часток, бризок розпеченого металу та хімічних речовин, а також УФ-випромінювання. Практично в усіх моделях захисних засобів 3М лінзи здатні забезпечити поглинання до 99,9% відсотків ультрафіолетових променів та мають AS – AF покриття, яке перешкоджає запотіванню та утворенню подряпин, а колір лінзи та ступень її затемнення визначають комфортність носіння окулярів в умовах різного освітлення. Крім того, зверніть увагу, що моделі з маркуванням Т здатні витримувати зміни температур у діапазоні від -5 до +55 °С, а з маркуванням F — зниження до -50 °С.

Для органів слуху компанія 3М може запропонувати такі захисні засоби як навушники та беруші. Аби не ризикувати погіршенням слуху слід носити захисний засіб не знімаючи — доки не вийдеш із виробничої зони — та добирати його відповідно до рівня шумового забруднення, який вимірюється у децибелах (дБ). Серед моделей 3М ви зможете знайти такі, що мають рівень захисту до 40 дБ.

А ось для захисту голови від фізичних травм добирати каску чи каскетку варто орієнтуючись на міцність та ударостійкість матеріалу, з якого вона виготовлена. В умовах, де існує висока вірогідність травмуванням голови внаслідок удару важким або рухомим предметом, слід надати перевагу каскам із надійного АБС-пластика. Але не оминайте увагою і каскетки 3М, що цілком здатні захистити вас від легких ударів чи поверхневих подряпин згідно зі стандартом EN812.

Робітникам же особливо небезпечних для здоров’я підприємств, зокрема таких, де доводиться перебувати у постійному тісному контакті з різноманітними хімікатами, не варто обмежуватися захистом окремих ділянок організму. Радимо доповнити використання всіх вищезгаданих захисних засобів носінням відповідного спецодягу 3М. В залежності від моделі кожного конкретного комбінезону ви можете розраховувати на захист 3, 4, 5 або й 6 типу відповідно до стандарту EN 14126. Переходьте за посиланням https://inta.pro/ua/sredstva-individualnoj-zacshity-3m — там ви знайдете усе необхідне, аби забезпечити собі повноцінний захист від найширшого кола загроз. І будьте впевнені: з товарами 3М — розробленими найкращими спеціалістами відповідно до найновіших досліджень у галузі безпеки — цей захист буде насправді якісним.

До того ж консультанти Інтернет-магазину Inta.pro допоможуть вам обрати найбільш актуальний для вашої ситуації захисний засіб та нададуть усю потрібну довідкову інформацію щодо його купівлі та подальшого використання.

Новини Хмельницького