Загинув під час обстрілу полігону: на Хмельниччині попрощалися із Миколою Пазиняком

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Сержант Микола Пазиняк, 6 жовтня 2025 року, Хмельниччина. Шепетівська міська рада

У Шепетівці, що на Хмельниччині, вчора, 6 жовтня, попрощалися із сержантом Миколою Пазиняком. Він загинув 24 вересня 2025 року24 вересня 2025 року РФ обстріляла полігон в Гончарівському Чернігівської області. під час обстрілу полігону.

Про це повідомили у Шепетівській міській раді.

За їхньою інформацією, Микола Пазиняк народився 24 травня 1976 року в Шепетівці. Після закінчення місцевої загальноосвітньої школи №7, працював. У 1994 році його призвали на строкову службу в армію, де він отримав військову спеціальність паливозаправник реактивних літаків, згодом — звання старший сержант та став командиром взводу. Впродовж життя Микола Пазиняк займався підприємницькою діяльністю.

Прощання із сержантом Миколою Пазиняком, 6 жовтня 2025, Хмельниччина. Шепетівська міська рада

У Шепетівські міській раді зазначили, що Микола Пазиняк мобілізували до лав ЗСУ на початку вересня 2025 року та направили на полігон для проходження базової загальної військової підготовки. Під час обстрілу 24 вересня сержант Микола Пазиняк загинув. У нього залишилися донька, онучка, син, сестра, племінники.

Новини Хмельницького