Яскравий Львів

Практично в кожній країні є міста, які представляють собою музей, тобто зберігають в собі історію. Проявляється це в культурі, пам’ятки. І звичайно в таких містах розташовано достатньо велика кількість музеїв. На Україні таким містом є Львів.

Львів – місто, яке насичене пам’ятками

Якщо мандрівник любить історію, то йому варто обов’язково відвідати місто, який просто насичений різними пам’ятниками і пам’ятками, наповненими подіями. Тут представлені різні пам’ятники, серед яких монумент Степану Бандері. Пам’ятники, присвячені професорам цього міста, Бартошу Главацькому, Юрію Великанович. Тут розташований монумент, присвячений першому президентові, відомому всім Михайлу Грушевському і людині, який заснував місто – Данилу Галицькому. Також варто подивитися на стелу, присвячену борцям за свободу цієї райдужної країни. Тут також представлені пам’ятники не тільки відомих людей на Україні, а й такі, як зображують Никифора Дровняка, Пушкіна, Пабло Пікассо, Валентині Терешкової і багато інших.

Музеї Львова

Це місто зібрав в собі значну кількість музеїв. Хоч вони все і різні, але несуть кожен більшої значущості цієї країни. Тому вирушаючи до Львова, туристам варто захопити з собою взуття, в якій йому буде зручно відвідати всі музеї. Почати варто з музею, який присвячений етнографії. Тут можна побачити понад 40000 етнографічних експонатів. Але також велика кількість експонатів, що відносяться до художнього промислу, відкриються відвідувачам. Ті, хто захоплюється годинами, виявлять досить старовинну колекцію. Також погляду стане кераміка, представлена ​​у великій кількості. Тут є цілий зал, в якому можна подивитися національний одяг, що належить народам України, місце розташування яких є Карпатські гори.

Національний музей, названий ім’ям А. Шептицького, продемонструє відвідувачам більш 110000 різних картин. Музей цей був створений ще в 1905 році митрополитом Шептицьким. Він вважається дуже великий галереєю для цього міста. Крім картин, тут можна побачити й інші предмети мистецтва, такі як зброя, карбування, монети і багато іншого.

Цікаві для відвідування такі музеї як львівського пива і пошти. У першому можна буде ознайомитися з історією приготування напою. Адже відомо, що в 1715 році було перше пивоваріння саме в Львові. У другому музеї можна подивитися на все, що пов’язано з поштою, просто в давні часи. Представлені марки минулих років, старовинні конверти і листівки. Також можна буде побачити дорожні скрині.

Найцікавішим стане той, який розташований під відкритим небом. У Львові таким є Шевченківський Гай. На території можна помилуватися сільськими хатами, які були привезені з різних куточків України. Вони були відремонтовані і тепер радують мандрівників своєю історією. Також можна оглянути дерев’яні церкви, багато з яких були також відновлені. І поміщицькі садиби, один з яких вже існує понад 200 років.
Також відкриті для відвідування такі музеї як музей книги, релігії, історії, мистецтв, аптека-музей, боксу, хліба і багато інших. Тому приїжджаючи до Львова, варто бути готовим до ознайомлення з його історичною і культурною частиною.