Які речі краще замовляти в іноземних інтернет-магазинах

Дедалі більше іноземних брендів відкривають свої представництва та навіть фірмові магазини в Україні. Але дуже часто асортименти в наших магазинах обмежені або зовсім відрізняються від того, що можна побачити на полицях того ж виробника в інших країнах.

У такому разі простіше та вигідніше купити з Ебей чи в іншому іноземному інтернет-магазині, оформити доставлення через посередника. Які саме товари краще шукати на іноземних сайтах, розповідаємо далі.

Категорії товарів

У монобрендових магазинах та на маркетплейсах краще купувати:

  1. Книги іноземною мовою. Вибір видань французькою, англійською, німецькою та іншими мовами набагато більший у книгарнях з інших країн. До того ж там часто представлені книги у різних варіантах оформлення — у м’яких чи твердих обкладинках.
  2. Колекційні іграшки, фігурки та комікси. До певного моменту у нашій країні були недоступні американські, та європейські комікси, японська манга. Тому знайти в країні вінтажні видання — і зовсім завдання із зірочкою. Розумніше шукати їх на тематичних сайтах з антикваріатом, букіністикою та ін.
  3. Косметику. Вибір брендів набагато більший, ціни навіть з доставкою виходить нижчими, ніж в українських магазинах. До того ж часто можна потрапити на сезонні розпродажі та отримати пробники, подарунки або заощадити половину та більше вартості б’юті-продукту.
  4. Гаджети. Фени, праски для волосся, фітнес-браслети та смартгодинники, навушники та багато іншого теж вдасться купити високої якості та з підтвердженням справжності товару.
  5. Фанатські речі. Мерч улюбленої команди з бейсболу чи хокею, у тому числі й вінтажні зразки теж вигідніше замовляти за кордоном.

Політика повернення та обміну в таких магазинах теж діє, тому можна не перейматися тим, що гроші будуть витрачені даремно.

З чого розпочати шопінг на іноземних сайтах

Насамперед варто зайти на офіційний сайт конкретного виробника: там є інформація про дилерів товарів бренду у різних країнах чи регіонах. У деяких випадках замовити щось вийде прямо з сайту виробника, тобто зовсім без націнки.

Залежно від країни у магазинах може бути кілька варіантів валюти. Виберіть ту, якою найзручніше сплатити та завжди перевіряйте актуальний курс у день оплати.

Уважно вивчіть таблицю розмірів, якщо купуєте одяг чи взуття. Американські, азійські розмірні системи відрізняються від української, це потрібно враховувати у виборі речей.

Краще замовляти товари в іноземних інтернет-магазинах ви зможете скористатися зручними функціями сервісу https://npshopping.com, які допоможуть вам знайти найкращі пропозиції та зробити вигідні покупки. З ним ви зможете швидко та зручно отримати доступ до широкого асортименту товарів та переваг міжнародної доставки. Не втрачайте час і переваги можливостей для придбання товарів з усього світу!

Новини Хмельницького