У Хмельницькому відзнаки “За оборону України” (посмертно) отримали чотири правоохоронці

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

У Хмельницькому вшанували пам’ять чотирьох правоохоронців, які загинули на фронті. Поліція у Хмельницькій області

У Хмельницькому вшанували пам’ять чотирьох поліцейських, які загинули на передовій, захищаючи Україну від російської агресії. Рідним загиблих героїв вручили посмертні державні нагороди "За оборону України".

Про це повідомили у поліції в Хмельницькій області.

За їх інформацією, відзнаки президента України "За оборону України" (посмертно) отримали батьки, дружини та діти полеглих захисників:

  • підполковника поліції Віктора Зюбрія;
  • майора поліції Валентина Медвідя;
  • капітана поліції Руслана Бурова;
  • капітана поліції Вадима Короля.

Сергій Тюрін вручає відзнаку президента України “За оборону України”, квітень, 2025, Хмельниччина. Поліція у Хмельницькій області

"Ми ніколи не забудемо колег, які віддали своє життя заради миру, безпеки та незалежності нашої держави. Вони були справжніми патріотами, мужніми воїнами у лавах поліції, які до останнього подиху залишались вірними Присязі. Наш обов’язок — підтримувати родини захисників та берегти пам’ять про них", — зазначив начальник поліції Хмельниччини Руслан Герасимчук.

Новини Хмельницького