Що більша площа приміщення, в якому розповсюджується вайфай сигнал, то вища й вірогідність виникнення “сліпих зон”. Стіни, меблі, побутові прилади й інші перепони на шляху сигналу роблять зв’язок нестабільним, і потужності роутера виявляється недостатньо.
Що в такому разі робити? Загляньмо на сторінку https://e-server.com.ua/uk/wifi-repitery й просто оберемо підсилювач wifi сигналу за досить скромні кошти.
З особливостями та можливостями цих приладів пропонуємо ознайомитися в нашій статті.
Що таке підсилювач та як він діє
Підсилювач wi-fi слугує для розширення зони дії роутера за рахунок посилення його сигналу. Принцип дії тут досить простий: він просто повторює сигнал, отриманий від маршрутизатора, й передає його далі.
Розташовують підсилювач інтернету в приміщенні, де сигнал ще присутній, але яке при цьому є найближчим до “сліпої зони”.
Слабка сторона цієї системи полягає в уповільненні сигналу в результаті дії підсилювача. Гарна новина в тому, що ці зміни мінімальні, й з ними варто змиритися, якщо це дозволяє розширити покриття на всю площу приміщення.
Чи потрібен вам підсилювач
Існує декілька способів розширення зони покриття, тож підсилювач сигналу wi-fi не є єдиним.
Серед інших варіантів — покупка нового, більш потужного роутера, розширення за рахунок точок доступу й встановлення декількох маршрутизаторів. Можна також спробувати змінити розташування існуючого обладнання, оптимізувавши роботу антенн.
Але розглянемо сьогодні випадки, коли варто все ж купити підсилювач вай фай і гарантовано отримати позитивний результат від власних зусиль.
Приміщення надто велике
Дії роутера просто недостатньо, щоб охопити всю площу, і тому виникає потреба в додатковому обладнанні. В такому разі підсилювач інтернету буде вдалим рішенням.
Потрібне тимчасове вирішення питання покриття
Це може бути поїздка на відпочинок, організація кемпінгу, виїзної конференції чи іншого масового заходу, де інтернет потрібен на кілька днів без масштабних монтажних робіт.
Перевага wifi підсилювача полянає в тому, що для його встановлення не потрібні додаткові дроти й складні технології. Він просто вмикається в розетку, що знаходиться в зоні дії роутера, і ваш зв’язок розповсюджується далі.
На шляху Wi Fi сигнала є перешкоди
В цьому разі підсилювач інтернету є не єдиним шляхом вирішення проблеми, але точно найбільш доступним, адже його вартість нижча в порівнянні з точками доступу, які, до речі, теж можна знайти в інтернет-магазині EServer.
Також підсилювачі wi-fi актуальні в великих (і не дуже) офісах, де міститься багато комп’ютерної техніки, в багатоквартирних будинках з залізобетонними перекриттями, в районах скупчення великої кількості користувачів тощо.
Як зробити роботу підсилювача інтернету максимально продуктивною
Існують декілька правил, які допоможуть отримати найбільшу користь від використання підсилювача, і починати треба з вибору пристрою.
- Площа, на яку розповсюджується дія пристрою, може бути різною й сягає в деяких випадках цілого квадратного кілометру. Обираючи модель, варто уточнити, на скільки саме збільшиться ваша зона покриття.
- Для збереження швидкості обирайте дводіапазонний підсилювач інтернету, якщо вже маєте роутер, що так само працює у двох діапазонах.
- Світловий індикатор дозволяє визначити найкраще місце розташування підсилювача. Щоб скористатися цією перевагою, обирайте модель із таким індикатором, адже він є не в кожному зразку.
- Встановлюйте підсилювач якомога ближче до зони, де закінчується сигнал. Таким чином ви забезпечите кращий зв’язок у цьому приміщенні.
- Можливість дротового підключення залишається вагомим плюсом. Погана погода та наявність у кімнаті джерел електромагнітного випромінювання — фактори, що не залежать від вас. Але ви можете захистити сигнал, скориставшись вбудованим у підсилювач портом RJ 45, якщо він там, звісно, є.
Які підсилювачі в нас є
В інтернет магазині EServer можна купити підсилювач вай фай для будь-яких локацій та потреб:
- із вбудованими та зовнішніми антенами;
- з підтримкою одного (single-band) чи двох (dual-band) частотних діапазонів;
- зі світловим індикатором та без нього;
- з додатковими інтерфейсами для дротового зв’язку;
- з економним (до 3 Вт) споживанням електроенергії;
- зі швидкістю зв’язку від 300 до 1750 Мб/с.
Тут є моделі, здатні працювати в умовах, наближених до вуличних — за температури від -10 градусів за Цельсієм до +50 та у вологості до 75%.
Команда EServer готова надати консультацію щодо вибору підсилювача інтернету чи іншого обладнання та оперативно доставити покупку у ваше місто.