Віз дітей на відпочинок і потрапив в ДТП: на Хмельниччині судитимуть водія автобуса

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Автобус, яких вїхав у будівлю та опору лінії електропередач, серпень-2024. Прокуратура Хмельницької області

Перед судом постане 62-річний житель Чернівецької області, якого звинувачують у порушенні правил дорожнього руху. Водій автобуса, який віз дітей на відпочинок, у селі Жванець на Хмельниччині перевищив швидкість та в’їхав у будівлю та опору лінії електропередач. В результаті ДТП двоє людей отримали травми.

Про це повідомили у прокуратурі Хмельницької області.

За їхньою інформацією, в серпні 2024 року чоловік віз дітей з Києва до Болгарії на відпочинок. У селі Жванець Кам’янець-Подільського району він перевищив дозволену швидкість і з'їхав зі смуги руху за межі проїзної частини. Там автобус в’їхав в приміщення перукарні та опору лінії електропередач.

"На момент аварії в автобусі перебувала 31 дитина та дорослі, які супроводжували школярів. У результаті ДТП двоє дорослих отримали середньої тяжкості тілесні ушкодження", — йдеться в повідомленні.

Чоловіку загрожують альтернативні покарання у виді штрафу, виправних робіт до 2 років, арешту до 6 місяців або обмеження волі до 3 років з позбавленням права керувати транспортними засобами до 3 років.

Новини Хмельницького