За інформацією: Суспільне Хмельницький.
Молодіжний центр у Красилові відкрили за проєктом, який написала місцева молодь. Суспільне Хмельницький
Олександр і Дмитро розповідають, що приходять у молодіжний центр, відколи його створили.
"Дивимось фільми, переглядаєм мультфільми різні, граємо в настільні ігри, робимо різноманітні заходи. Це дуже добре, що тепер є де час провести", — кажуть хлопці.
Двоє друзів Олександр та Дмитро відвідують молодіжний центр від моменту його відкриття. Суспільне Хмельницький
Їхня подруга Олександра говорить, що у центрі часто організовують і тематичні заходи.
"У нас тут був День навпаки, коли хлопці одягалися, як дівчата, а дівчата — як хлопці. Також був піжамний день. А ще тут проводили арттерапію, усілякі лекції читали по командоутворенню", — розповідає дівчина.
Міні-кухня у молодіжному центрі, де можна приготувати собі каву, чай чи узяти смаколики. Суспільне Хмельницький
За словами Олександри, вечорами тут збирається велика і дружна компанія.
"У більшості ми всі тут згуртувалися. Кожен приводив свого друга і так вийшла одна велика компанія", — каже Олександра.
Начальниця Красилівського відділу освіти, молоді і спорту Олена Заїка каже, що облаштовували молодіжний центр на смак і запити молоді. Суспільне Хмельницький
Центр облаштовували на смак і запити молоді за гроші громадської організації "Заходи" в приміщенні дитячого будинку творчості, зазначає начальниця відділу освіти, молоді і спорту Красилівської міської ради Олена Заїка.
"Умовою надання гранту була участь місцевої молоді в інноваційній програмі "Апшіфт" дитячого фонду ООН — ЮНІСЕФ. Треба було довести і показати, що молодь у громаді дійсно дієва. Наша молодь дуже постаралася. Від нашої громади було, напевно, понад 10 проєктів подано, і два з них дійсно втілились. На рівні Хмельницької області було подано 15 заявок на створення молодіжних центрів та молодіжних хабів, і Красилівська громада була відібрана для реалізації проєкту "Молодіжний хаб", — розповідає Олена Заїка.
Зі слів Олени Заїки, проєкт зі створення молодіжного простору в Красилові розпочали в 2023 році, а в 2024 його втілили у життя.