ТОП кращих університетів Хмельницького

Вища освіта – це основа успішної кар’єри, основа успішного забезпеченого життя. Тому недаремно в Україні так затребувані виші, де студенти здобувають собі ступінь бакалавра чи магістра в обраній спеціальності. Звичайно, міста-мільйонники на першому місці серед вибору абітурієнтів, куди їхати здобувати вищу освіту. Але і інші обласні центри можуть запропонувати гарні та престижні ВНЗ для здобуття освіти.

Виші міста Хмельницького

Отже, до вашої уваги пропонується список найкращих ВНЗ цього міста, що складений на основі аналітичних даних українських та міжнародних експертів.

  1. Хмельницький національний університет. Багатопрофільний виш, де готують майбутніх спеціалістів майже по 50 напрямкам на шести кафедрах. Тут можна здобути і технічну, і гуманітарну спеціальність. Більш того, ВНЗ співпрацює з міжнародними організаціями, що дає змогу його студентам активно залучатися до різноманітних освітніх проектів.
  2. Національна академія державної прикордонної служби. Тут готують майбутніх прикордонників, що будуть нести службу на державному кордонні нашої держави. Останнім часом такі державні професії дуже затребувані серед молоді. Майбутніх бакалаврів та магістрів готують на 5 факультетах. На базі академії також є Інститут підвищення кваліфікації, а також науково-дослідний центр.
  3. Хмельницький університет управління та права. Виш складається з двох профільних факультетів. На одному з них готують майбутніх службовців феміди та юриспруденції. На іншому, факультеті управління та економіки, готують майбутніх управлінців, що окликанні стати іноваторами та лідерами.
  4. Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія. В стінах цього вишу готують майбутніх педагогів та викладачів для дошкільних та шкільних закладів. Студенти можуть здобути ступінь магістра у напрямку дошкільної освіти, середньої освіти (історія, українська та англійська мови, музичне мистецтво. Також готують майбутніх магістрів по напрямку Педагогіка вищої школи. На базі академії можна здобути освіту по спеціальності Менеджмент.
  5. Університет економіки і підприємництва. Це приватний виш у Хмельницькому, де готують бакалаврів, спеціалістів і магістрів в напрямку Економіки підприємництва, Менеджменту та Адміністрування. ВНЗ здійснює підготовку кадрів виключно на платних факультетах.
  6. Хмельницький економічний університет. Ще один приватний вищий навчальний заклад третього ступеня акредитації. Програма ВНЗ створена за новими освітніми стандартами та враховує сучасні потреби на спеціалістів, що працюють в секторі  ринково-економічних відносин.
  7. Хмельницький інститут соціальних технологій. Дуже специфічний ВНЗ, що здійснює кваліфікаційну підготовку майбутніх кадрів в сфері фізичної реабілітації, соціальної роботи та психології. На базі вишу можна здобути спеціальність по напрямку Документознавство, Правознавство, Фінанси та кредит. Форма власності – приватна, отже, навчання виключно платне.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *