Соціальний проект “Scholarship в Україні”

В сьогоднішньому світовому просторі активно прогресують соціальні проєкти, гранти, стипендіальні програми для молоді. Одним з таких проєктів є «Scholarship в Україні», який стартує в цьому році під егідою «Мотивація нескорених». Цей соціальний проєкт є запорукою майбутнього країни, важливою складовою її національної ідентичності та державного добробуту.
Для студента, навчання якого відбувається зараз в період воєнного стану, проєкт «Scholarship в Україні», стане невід’ємною частиною в процесі його розвитку, оскільки він дає можливість отримати грошову нагороду, яку зможе використати на навчання, розширення свої знань, всебічний розвиток себе як особистості.
Взяти участь у конкурсі може будь-який здобувач вищої освіти 1-5 курсів (також і магістранти), незалежно від фахового напрямку навчання.


Участь у конкурсах бесплатна!
Завдяки грантодавачам «Грузар» та «CreditPlus», в межах конкурсу студенти мають змогу виграти два окремих гранта. За перші місця грошова нагорода у розмірі 15000 грн, другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн та 2000 грн у відповідності.
Перша тема для конкурсної роботи – “Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні” – подати заявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship. Друга тема конкурсної роботи – “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” – подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant.
При оцінюванні конкурсних робіт увага звертатиметься на наступне: пошук нових підходів розкриття теми, особливе мислення, індивідуальність, оригінальність, актуальність, грамотність.
Етапи проведення конкурсу:
прийняття заявок – до 30.04.2023 року;
прийняття робіт – до 16.05.2023 року;
фінал (орієнтовно) – 10.06.2023 року.
До складу журі входять представники освіти, з інституту модернізації змісту освіти, з інших навчальних закладів з різних куточків України та представники малого та середнього бізнесу з огляду на сферу діяльності саме грантодавачів і тематики.


Телефонуйте або пишіть нам – із задоволенням відповімо на ваші запитання та обговоримо ідеї!
+380676226282
[email protected]
Пресконференція щодо старту нового конкурсу за посиланням https://youtu.be/Ml419Ml7xG8
Сайт проєкту https://scholarship.in.ua/

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *