Різне для всіх, але єдине: як святкують Великдень українські захисники

Не тільки святкують Великдень на бойових позиціях, але й займаються писанкарством. Фото: facebook.com/80brigade

Писанки і паски в окопах та бліндажах: у соцмережах з’являються світлини українських воїнів з передової.

Уже третій Великдень українці святкують в умовах повномасштабної війни. Наші воїни спільно з усією країною також сьогодні ласують традиційними пасками, писанками, крашанками та іншими святковими смаколиками, які були освячені капеланами у різних місцях несення служби під час спільної молитви за повернення миру та процвітання України.

Так святкують Великдень бійці Третьої окремої штурмової бригади.

«Наш Великдень на фронті. Сенс цього свята — перемога життя над смертю. Заради цього ми продовжуємо боротьбу. Боремось заради тих, хто з дня у день чекає нас вдома», – привітання зі святом написали на фейсбук-сторінці добровольчого підрозділу.

Б’ють крашанки на лінії фронту і українські прикордонники. Відео зі святкового застілля було опубліковано у соцмережі відомства.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

До вітань всіх українців з Великоднем приєдналися і правоохоронці, які зараз несуть службу на фронті. Світлинами зі святкування Христового Воскресіння в окопах поділився перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Вітаю із Великоднем усіх християн східного обряду! Віра надала сил Давиду побороти Голіафа, так і віра Українського народу надає нам сил у подоланні ворогів.Хай усі молитви будуть почуті та убережуть нас від зла.Христос Воскрес! Україна переможе!», – написав Олексій Білошицький на сторінці у фейсбуці.

А напередодні Великодня бійці 80-ї десантно-штурмової бригади, які зараз виконують бойові завдання, створювали традиційні писанки на фронті. Писанки з Бахмутського напрямку відправили до гарнізонного храму Петра і Павла у Львові. Вчора, 4 травня, там вже відкрилася благодійна виставка Львівських Десантників «Писанки з-під Бахмута». Всі охочі змогли придбати вподобані писанки та задонатити на квадроцикл для евакуації поранених з поля бою.

«Кожна писанка – індивідуальна, адже на них можна побачити: назви підрозділів, в яких проходять службу, озброєння та техніку, якою знищують орків, символи України, ЗСУ, ДШВ та бригади. Кожний зможе відчути подих єднання від Заходу і до Сходу через фото, на яких зображено створення цих унікальних писанок. Перш за все це нагадування за те, якою ціною дається це свято. Якими важкими зусиллями», – зазначили у пресслужбі 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте також: Укрпошта анонсувала вихід нової марки з потопленими кораблями ворожого флоту

Джерело

Новини Хмельницького