Рідних військових безкоштовно навчають на кондитерів у Хмельницькому

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Рідні військовослужбовців опановують нові професії, березень 2026 року, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

Мати діючого військового Наталія Трохимчук зазначила, що хоче покращити свої кулінарні вміння аби розвиватися в цьому напрямку.

"Чогось нового досягнути в кулінарії".

Курс триває 33 дні. Зі слів майстрині з виробничого навчання Лідії Дячок, складається з теоретичної та практичної частин.

"Сьогодні працюємо з бісквітним тістом, уже працювали з бездріжджовим, дріжджовим, з пісочним тістом працювали, з прісним. І желе з ними робили, різні десерти".

Навчання складається з теоретичної та практичної частин, березень 2026 року, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

Чекає на учасників курсу і виробнича практика, розповіла заступниця директора Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг, на базі якого організовують курси, Олена Загородня.

"Вони підуть пробувати себе в новій ролі кондитера на підприємство цієї сфери, і будуть надалі будувати свою професійну траєкторію. Можливо хтось відкриє власну справу, можливо, хтось залишиться на підприємстві, де проходив практику, а може це для душі робив, щоб порадувати смаколиками рідних".

Після закінчення курсу, зазначила жінка, його учасники отримують сертифікат міжнародного зразка.

"Цей сертифікат є не державного зразка, але є підставою для того, щоб потім підвищувати кваліфікацію і навчатися за професією "Кондитер" за різними розрядами".

Новини Хмельницького