“Не зрозуміло, чому росіяни так довго тримали тіло батька”: із воїном Антоном Варшавським попрощалися у Хмельницькому

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Із воїном Антоном Варшавським попрощалися у Хмельницькому, 10 лютого 2026 року. Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 10 лютого, у Хмельницькому попрощалися із військовослужбовцем Антоном Варшавським. Він долучився до лав ЗСУ добровільно на початку повномасштабного вторгнення. А у 2023 році зник безвісти на Авдіївському напрямку Донецької області.

Про це Суспільне Хмельницький розповіли родичі та знайомі загиблого.

Син воїна Костянтин розповів, повернути тіло батька додому вдалося при обміні.

"Не зрозуміло, чому росіяни так довго тримали тіло батька. При ньому були документи і все, довелося робити ДНК-тест. Востаннє він дзвонив 6 квітня, за день до загибелі. Він кожного дня виходив на зв’язок, в той день набрав мене і маму, а сьомого вранці все закінчилося тим, що бачимо. Пішов воювати заради мене, заради внуків, в нього їх двоє залишилося. Скажу так, як він казав, "я не хочу щоб вони прийшли до нас".

Друг та колега військовослужбовця — Михайло пригадав, у цивільному житті Антон Варшавський працював каменярем. Завжди був компанійським та щирим.

"Такий парадокс, але робили ми пам’ятники людям на могили. Дружили більше 30 років. Він достойно жив, прийшли попрощатися з ним багато людей. Ми його дуже довго чекали, нема більше хорошого друга, хорошої людини, гарного сім’янина".

У Антона Варшавського залишилися дружина, син, внуки. Поховали героя на кладовищі у мікрорайоні Гречани.

Новини Хмельницького