За інформацією: Суспільне Хмельницький.
Військові та цивільні проводжають в останню путь загиблого воїна Михайла Біднюка, 2025. Суспільне Хмельницький
Людмила Гавриленко каже: він мав дві вищі освіти, відкрив свою власну справу. А коли почалося повномасштабне вторгнення росіян, пішов добровольцем захищати Україну.
"Він завжди посміхався – у нього незабутні ямочки на щічках. Дуже світла порядна людина, він завжди нас підтримував. Ми запитували: "Михайло, але як далі, що далі буде?", — він говорив: "Все буде добре. Ми для того там, щоб ви тут жили спокійно".
З її слів, він був прикордонником.
"Він отримав звання сержанта вже бувши на позиції. Погони він так і не встиг собі вчепити. 14 березня у 2022 році пішов воювати, а рівно через три роки, 14 березня, він загинув".
Загинув боєць на Харківському напрямку. Йому був 31 рік.
"Є дівчина. Він казав, що: "Як повернуся у відпустку, мамо, я тебе познайомлю". І, на жаль, от. Мав серйозні наміри, просто не встиг – познайомилися вже на похороні".
У Михайла Біднюка залишилися батьки. Знайома каже, він був єдиним сином в сім’ї. Поховали воїна на Алеї Слави, що на кладовищі у мікрорайоні Ракове у Хмельницькому.