На Хмельниччині судитимуть 26-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Підозрюваний у вбивстві житель Миколаївщини. Поліція Хмельницької області

На Хмельниччині судитимуть 26-річного уродженця Миколаївщини, який останнім часом мешкав у Понінці на Хмельниччині. За даними слідства, у серпні він побив пенсіонера, після чого ножем відрізав йому вухо. В результаті від отриманих травм чоловік помер на місці.

Про це повідомили у поліції Хмельницької області.

"Подія сталася 2 серпня в селищі Понінка поблизу магазину. Між підозрюваним та 65-річним місцевим жителем спалахнула суперечка, в ході якої молодик сильно побив пенсіонера, після чого взяв ніж та відрізав йому вухо. Від отриманих травм потерпілий помер на місці", — йдеться у повідомленні.

Уродженець Миколаївщини останнім часом мешкав у Понінці. Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин.

Поліція оголосила йому підозру за п. 4, 13 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю) Кримінального кодексу України. 26-річному чоловіку загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Новини Хмельницького