За інформацією: Суспільне Хмельницький.
Військовослужбовець Сергій Пукалов, Хмельниччина. Новоушицька громада
В Новоушицькій громаді, що на Хмельниччині, прощатимуться з 38-річним військовослужбовцем Сергієм Пукаловим, який з 17 липня 2024 року вважався зниклим безвісти.
Про це повідомили в Новоушицькій територіальній громаді.
За їхньою інформацією, після проведення ДНК-експертизи підтвердилася звістка — Сергій Пукалов загинув.
"Сергій народився 5 листопада 1985 року в селі Кам’янка-Дніпровська Запорізької області. Навчався у Новодніпровській школі, а у 2005–2007 роках проходив військову службу за контрактом. У травні 2022 року разом із родиною переїхав до села Рудківці", — йдеться у повідомленні.
За даними Новоушицької територіальної громади, у листопаді 2023 року був Сергій Пукалов був мобілізований до лав Збройних сил України.
"Служив у десантно-штурмовій бригаді, віддано захищаючи Батьківщину. 17 липня 2024 року Сергій загинув у боях на Куп’янському напрямку Харківської області. У Героя залишилися дружина, син та дочка. Дружина служить у ЗСУ та займається евакуацією поранених, а син продовжує справу батька — нині він теж боронить Україну", — написали у Новоушицькій громаді.
Про час, дату і місце поховання військовослужбовця повідомлять у громаді згодом.