На Хмельниччині під час ДТП травмувалась 55-річна жінка

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

У Шепетівці під час ДТП травмувалась 55-річна жінка, 28 червня 2025, Хмельниччина. Поліція Хмельницької області

28 червня у Шепетівці, що на Хмельниччині, сталась дорожньо-транспортна пригода. Під час аварії травмувалась 55-річна водійка електровелосипеда.

Про це повідомили у поліції Хмельницької області.

"43-річна місцева жителька, керуючи автомобілем "Shevrolet Trax", допустила наїзд на електровелосипед, за кермом якого перебувала 55-річна жінка. Унаслідок ДТП велосипедистка отримала тілесні ушкодження, їй надали медичну допомогу без госпіталізації", — йдеться у повідомленні.

У поліції Хмельницької області зазначили, за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження. Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Новини Хмельницького