Конфлікти у парі: коли це добре, а коли – погано

Є пари, як стверджують, що ніколи не сваряться, бо ставляться до всього з розумінням та вміють слухати одне одного. Це чудово. Але водночас психологи стверджують, що сварки у стосунках – нормально і навіть іноді потрібно. Проте варто звернути увагу, як і коли відбуваються конфлікти. 

Чому сваритися – це добре

Сварки означають те, що партнери чи один з них зацікавлені у стосунках. Адже бажання щось донести чи вияснити – це небайдужість. Є й такі пари, що використовують конфлікти замість прелюдії у сексі. Оцей сплеск адреналіну під час конфлікту додає їм бажання. Але може бути й навпаки – будь-які сварки посилюють проблеми в сексі. Якщо через це виникає короткий статевий акт, то є два рішення – купити Дапоксетин 30 мг, і це можна зробити онлайн в будь-якій інтернет-аптеці. Або ж менше сваритися чи звернутися до сімейного психотерапевта. А таблетки Дапоксетин допомагають від передчасної еякуляції і у всіх інших випадках. 

Коли сварки – це погано

Якщо пара свариться навіть через дрібниці, і з цього виходить серйозний скандал, – це погано. А якщо до цього ще додається агресія чи насильство з будь-якої зі сторін, то користі такі сварки однозначно не несуть. У таких випадках варто:

  • подумати, а чому так стається. Можливо, причина зовсім не у тому, за що пара свариться. Іноді таким чином чоловіки та жінки висловлюють своє невдоволення одне одним, але не можуть про це прямо сказати;
  • проаналізувати, через що найчастіше виникає конфлікт. Іноді достатньо пересилити себе, позбутися певної звички чи ще чогось, щоб партнер не мав теми для сварки. Таке цілком реальне;
  • подумати, чи можна сварку зупинити на рівні реального виясняння проблеми, а не переходити на особисті образи та згадування минулих подій. Саме це може лише розпалювати конфлікт, та чи так він потрібен парі;
  • спробувати поговорити спокійно, адже не завжди все потрібно виясняти на високих тонах. Часто висловлене невдоволення чи претензія нормальним голосом буде швидше почута та сприйнята, ніж з використанням крику.

Сваритися – нормально, не сваритися – теж. Саме тому не варто переймати досвід інших, а робити так, як краще для стосунків. Якщо хтось каже: не сваріться, бо це погано. Он ми ніколи не маємо конфліктів, не варто брати це до голови. Може, бути й таке, що сварки в парі є, але оскільки вони без криків, то може здатися, що їх немає. Зрештою, у суперечках може народитися істина, і це зовсім не зле. 

Новини Хмельницького