“Я так рада, що ми це пережили”: 11 квітня з російського полону звільнили військовослужбовця з Хмельниччини

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Сергія з Хмельниччини звільнили з полону під час обміну 11 квітня 2026 року. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Під час обміну полоненими 11 квітня до України повернувся оборонець Маріуполя, військовослужбовець з Хмельниччини Сергій. У російському полоні він провів майже чотири роки.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла дружина воїна Тетяна.

З її слів, у полон Сергій потрапив у 2022 році.

"Ми родом з Хмельниччини, але проживали в Маріуполі. Чоловік мій і до повномасштабного вторгнення був військовослужбовцем. Коли все почалось, вони обороняли Маріуполь. Він вийшов разом з усіма, за наказом, з "АзовсталіАзовсталь — це один з найбільших металургійних комбінатів в Україні, розташований у місті Маріуполь на узбережжі Азовського моря. На Азовсталі відбувалося оборона під час російського вторгнення в Україну. Бойові дії тривали з 18 березня по 16 травня 2022 року.".

Тетяна розповіла, що про звільнення чоловіка з полону дізналась з смс-повідомлення.

"В "ДіюДія — це державний мобільний застосунок і вебпортал, що об’єднує цифрові документи та державні послуги для громадян і бізнесу в Україні." надійшло повідомлення. Я так рада, що ми це пережили. І коли чоловік телефонував, то в мене перша фраза була: "Ми це пережили". Це вже все закінчилося, бо це був дуже довгий термін. Йому дали телефон буквально на трошки, щоб я почула його голос".

Тетяна відвідувала акції в підтримку полонених та зниклих безвісти. Тетяна

Зі слів жінки, поки чекала на чоловіка з полону, то виходила на акції в підтримку полонених та зниклих безвісти військовослужбовців.

"Я і до акцій долучалась, і в Ватикан їздила до Папи Римського. Постійно на всіх зустрічах була. Я так завжди думала, як це треба в Бога заслужити, щоб повернутися на Великдень додому. І от. А в нього ще, до речі, нещодавно був день народження 1 квітня, а в мами — 6 квітня. Якраз свято під такі дати".

Новини Хмельницького