Дизельний генератор: переваги, різновиди та правила вибору приладу

Дизельні генератори – важливий компонент енергетичної системи підприємств, виробництв, будівельних майданчиків, сільськогосподарських об’єктів, медичних установ. У випадках аварій чи відключення основного джерела електроживлення ці установки забезпечують безперебійне надходження електроенергії.

5 ключових переваг дизельних генераторів

Високий попит на ці установки серед різних сфер діяльності зумовлений численними перевагами генераторів на дизелі. Розглянемо основні з них:

  • Такі джерела електроенергії мають довгий термін експлуатації і високу надійність.
  • Порівняно з іншими джерелами вони споживають менше палива, а отже – заощаджують кошти.
  • Купити дизельні генератори варто і в тому випадку, коли потрібно отримувати електроенергію безперервно протягом тривалого часу.
  • За приладом легко доглядати. Потрібно лише інколи очищувати його від забруднення, регулярно перевіряти рівень масла та справність основних компонентів і зрідка робити діагностику.
  • Генератор на дизелі витримує різні умови: його можна ставити і в приміщенні, і на вулиці.

Додатковою перевагою обладнання є те, що воно може працювати у широкому температурному діапазоні. Якщо ви плануєте купить дизельный генератор для невеликого приміщення – кав’ярні, магазину, держустанови, ви можете обрати модель зі спеціальним кожухом. Він зменшить рівень шуму під час експлуатації, а у холодний період року не дасть паливу замерзнути.

Якими бувають дизельні генератори

Установки можна умовно поділити на декілька категорій в залежності від потужності, кількості фаз та напруги. Кожну з цих характеристик обов’язково потрібно враховувати бажаючим купити дизельний генератор:

  • Потужність. Невеликі величини у 3 кВт підійдуть для роботи звичайних електроприладів. 5 кВт підійде для забезпечення електроенергією невеликого житлового приміщення. Більше 10 кВт використовуються на промислових об’єктах та в комерційних будівлях з великою кількістю обладнання.
  • Фази. Невеликим споживачам електроенергії (приватним будинкам, магазинам) буде достатньо однієї фази. Трифазні генератори рекомендовані для виробництв, підприємств, лікарень, торгівельних чи офісних центрів.
  • Напруга. Низьковольтні агрегати підходять для домашніх потреб і нескладних будівельних робіт. Середньовольтні використовуються у більших приміщеннях з великою кількістю обладнання.

Як обрати якісний дизельний генератор

Окрім перерахованих вище характеристик, потрібно звертати увагу на габарити приладу, його функціонал та рекомендації з експлуатації. Звертайте також увагу на виробника. Обирайте перевірений бренд з гарною репутацією.

Купити дизельні генератори в Україні від відомих світових виробників можна в інтернет-гіпермаркеті «УКРСНАБ». Компанія пропонує широкий асортимент будівельної техніки та професійного інструменту за доступною ціною з доставкою по всій країні.

В магазині ви можете отримати безкоштовну консультацію спеціалістів та допомогу у виборі приладу. Усім покупцям «УКРСНАБ» надає гарантію 36 місяців на генератори, а також пропонує послуги з обслуговування та ремонту установок. Ознайомитись з асортиментом та цінами можна на офіційному сайті магазину.

Новини Хмельницького