За інформацією: Суспільне Хмельницький.
Волонтери Деражнянського осередку “Робимо разом”, 202. Мирослава Дидова
У Деражнянській територіальній громаді Хмельницької області діє волонтерський осередок "Робимо разом", який бере свій початок з повномасштабного вторгнення Росії.
Про це Суспільне Хмельницький розповіла волонтерка, очільниця організації "Робимо разом" Мирослава Дидова.
З її слів, основними завданнями центру є підтримка армії та військових, допомога медичним закладам, що лікують поранених бійців й поміч воїнам, що зазнали поранення на фронті та їх сім'ям.
"На сьогодні наша волонтерська організація Деражнянський волонтерський центр "Робимо разом" становить розгалужену мережу волонтерських осередків, які знаходяться не тільки в межах Деражнянщини, а й в інших областях і навіть за кордоном. Всі разом працюємо, як єдиний злагоджений механізм, кожний гвинтик якого виконує свої важливі завдання підтримки нашої армії та військових".
Мирослава Дидова з військовослужбовцями, 2024. Мирослава Дидова
Жінка поділилася, що майже кожного тижня відправляється волонтерське авто з необхідною допомогою на передову. Сьогодні це 7 областей: Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська, Сумська, Донецька. Лише у 2023 році вони здійснили 41 поїздку та в поточному — 41. В цьому році доставлено на фронт більш як 120 тонн гуманітарних вантажів.
"Веземо на передову в межах можливостей та потреб військових: гуму, генератори, рації та акумулятори до них, шоломи, плитоноски, РПС, тактичні навушники, тепловізори, прилади нічного бачення, fpv дрони, детектори дронів, зарядні станції, глушники, планшети й ноутбуки, спальники, каримати, військовий одяг та взуття, медичні засоби, маскувальні сітки, окопні свічки, окопні буржуйки, побутову хімію, засоби особистої гігієни, харчові продукти та інше".
Посилки з гуманітарною допомогою на фронт, 2024. Мирослава Дидова
Зі слів Мирослави Дидової, відповідальну місію виконують водії-волонтери, які доставляють на фронт допомогу.
"Хлопці неодноразово потрапляли під обстріли, ризикуючи власним життям. Відвідували прифронтові зони в 7 км від бойових дій. Випадки бували різні: лопали ресори, вибухали шини від перевантаження, а у нас це часто трапляється, тому що автівки, зазвичай, відправляються з більшою вагою"вантажу".
Волонтери-водії: Валентин Вовкотруб та Олександр Яресько в Оріхівському районі Запорізької області. Мирослава Дидова
Очільниця ВО Мирослава Дидова, зауважила, що волонтерську роботу не можливо уявити без підтримки керівників фермерських господарств, приватних підприємців та без співпраці з багатьма волонтерськими фондами.
"Ми безмежно вдячні кожному, хто підтримує нас у нашій справі та разом продовжуємо віддячувати нашим захисникам. Разом ми робимо все можливе, щоб наблизити нашу перемогу".