Дайджест новин України за березень

  • Україна в середині березня ввела жорсткі карантинні заходи, що посприяло тому, що частина бізнесу змушена була зупинити свою діяльність. Проблема полягає в тому, що багатьох українців відправили в неоплачувані відпустки на час карантину. Експерти та аналітики б’ють на сполох, адже у багатьох, хто тимчасово або назавжди позбувся роботи, немає заощаджень навіть на місяць. Малий і середній бізнес звернувся до влади з проханням надати посилену підтримку тим компаніям, які можуть не вийти з кризи через карантин.
  • Разом з тим, держава обіцяє допомогти тим, хто залишився без засобів до існування. Тимчасово залишилися без роботи громадяни можуть звернутися на біржі зайнятості і претендувати на соціальну допомогу від держави по тимчасовій втраті роботи. Малому та середньому бізнесу також обіцяють матеріальну допомогу. Зокрема, мова йде про кошти, які будуть виділятися компаніям на часткову виплату зарплат своїм співробітникам.
  • В інтернеті стають популярними запити на тему «Як знайти роботу онлайн» або «Як працювати віддалено». Така тенденція свідчить про те, що українці швидко пристосовуються до нових умов і намагаються знайти кошти до виживання в умовах карантину та економічної нестабільності.
    Україна звернулася до Міжнародного валютного фонду з проханням про виділення грошей на боротьбу з коронавірусів. Рішення було схвалене на позаплановому зборах Кабінету Міністрів 16 березня.
  • Фонд Петра Порошенка підключився до гуманітарної програми, покликаної допомогти найбільш незахищеним верствам населення під час карантину. Так, 3000 продуктових наборів були розфасовані активістами з партії «Європейська солідарність» і відправлені літнім людям. Корпорація «Рошен» також приєдналася до числа компаній, які включилися в боротьбу з коронавірусів.
  • Глава Харківської облради повідомив, що 26 квітня в області було встановлено антирекорд за кількістю нових хворих коронавірусів – 22 підтверджених випадки. Лікарі ще не визначили джерело зараження в деяких пацієнтів. Також визначається коло контактних осіб – їм також зроблять тест на коронавірус і відправлять на самоізоляцію.
    21 квітня бійцеві був зроблений повторний тест, який показав негативний результат. В даний час він відчуває себе задовільно, температура нормальна. Гвардієць зараз перебуває у військовій частині. Нових випадків захворювання в частині не виявлено. Керівництво виконує всі заходи відповідно до протоколу Міністерства охорони здоров’я.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *