Дайджест новин Хмельницького за лютий

Обласний центр у лютому відзначився декількома гучними подіями. Чим ще жило місто у лютому, читайте в нашому дайджесті новин.

  • Хмельницький район отримав нового очільника. Ним виявився Багінський Артем Олександрович, молодий амбітний політик, котрий належить до пропрезидентської партії. Раніше він уже балотувався у міську раду від «Народної екологічної партії». Його призначення – це частина президентської кампанії по заміні деяких голів районних адміністрацій по всій країні. У Багінського є власний адвокатський бізнес.

  • Школярі Хмельницького знову візьмуть участь у марші проти булінгу. «День рожевої сорочки» (саме таку має назва захід) пройде у Хмельницькому в передостанній день лютого, такий же марш проводили і минулоріч.  В тому році школярі міста вийшли на центральні вулиці, тримаючи у руках рожеву символіку: стрічки, прапорці, кульки. Були навіть рожеві димові шашки. Мета заходу – привернути увагу до так званої «травлі» в школі, яку відчувають на собі школярі по всій країні.
  • Відділенням ДБР у місті Хмельницький ведеться розслідування дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського. 26 лютого в одному з населених пунктів Хмельниччини було вчинено наїзд на велосипедиста автомобілем «Шкода октавія». За кермом автівки був керівник місцевого поліцейського відділку. Жінку, яка їхала на велосипеді, врятувати не вдалося. Наразі справою займається спеціальний орган – Державне бюро розслідувань.
  • В регіоні завершився обласний етап конкурсу «Вчитель року-2020». Переможницею визначили Наталію Зиму, номінація «Хімія». Вона викладає цей предмет у Технологічному багатопрофільному ліцеї міста Хмельницький.
  • Паніки щодо корона вірусу на Хмельниччині (як і по всій Україні) не спостерігається, але й масок у місцевих аптеках також не знайдено – ці медичні засоби зникли з полиць аптек. Місцевими журналістами був проведений спеціальний рейд – в п’яти мережах аптек намагалися купити медичні маски. Їх не виявилося. Провізори кажуть, що маски скуповували не місцеві жителі, їх було придбано оптом та відправлено за кордон.  Куди саме, не уточнили. Отже, ствердження про відсутність паніки в місті цілком відповідає дійсності.
  • 130 комплектів контейнерів для сортування сміття було закуплено міською владою для подальшої експлуатації контейнерів в школах Хмельницька. Вчити дітей сортувати сміття будуть там, де й вчать решті – у школі. Це вже не перша партія контейнерів для сортування, яка буде розподілена по місцевих школах. Керівник проекту «Розумне довкілля» Микола Ваврищук розповідає, що вже два роки у школах Хмельницького впроваджена програма ретельного сортування сміття.
  • Хмельницькій районній лікарні обрано нового керівника. 33-річний Валерій Гарбузюк виявився одним з п’яти кандидатів, що проходили ретельний конкурсний відбір. Всі претенденти на посаду керівника головної лікарні міста презентували перед спеціальною комісією свої доповіді – конкурсні пропозиції щодо розвитку лікарні. Комісія визначила переможця. Артем Гарбузюк має за плечима три вищі освіти та досвід роботи акушером-гінекологом в місцевому перинатальному центрі. Одночасно він очолює приватну фірму, що займається реалізацією фармацевтичного товару.
  • Керівники Хмельницької інфекційної лікарні звітували, що медзаклад готовий до спалаху епідемії коронавірусу, якщо таке може трапитися. На Хмельниччині на даний момент, як і на решті території України, не виявлено ще жодного випадку захворювання саме коронавірусом.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *