“Це наша країна, хто її захистить, як не ми”: історія поліцейського, який після поранення служить на Хмельниччині

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Олександр Пасічник понад півтора року брав участь у бойових діях на передовій. Олександр Пасічник

Олександр Пасічник понад півтора року брав участь у бойових діях на передовій. Він був командиром штурмового взводу. На фронті захисник отримав поранення, тому наразі служить у Шепетівському районному управлінні поліції, що на Хмельниччині.

Олександр Пасічник розповів свою історію.

За його словами, службу в правоохоронних органах розпочав у 1999 році. Спочатку працював у секторі громадської безпеки, згодом — у кримінально-виконавчій службі. Після початку повномасштабного вторгнення добровільно долучився до штурмової бригади "Лють".

"У мене батьки військові, багато друзів теж у цій сфері. З 2014 року розумів, що може бути щось масштабніше, і доведеться воювати. Тому готувався: читав спеціалізовану літературу, проходив різні доступні навчання з медицини, тактики".

Олександр Пасічник розповів, пройшов шлях від рядового бійця до командира штурмового взводу у складі батальйону "Луганськ-1". Разом із побратимами воював, зокрема, у населених пунктах Курдюмівка, Торецьк, Часів Яр Донецької області.

Олександр Пасічник був командиром штурмового взводу. Олександр Пасічник"На фронті взагалі немає "холодних" точок. Десь спокійніше, десь не дуже, але вмить все може змінитися. Ми працювали з іншими підрозділами Сил безпеки і оборони. Військові надавали нам вогневу підтримку, ми їм — штурмову. У нас була повна взаємодія".

Захисник пригадав, на фронті був неодноразово поранений. Востаннє — поблизу населеного пункту Часів Яр. Тоді отримав численні осколкові поранення.

"Деякі осколки досі не вдалося витягти. Попри все, я активно займаюся реабілітацією з медиками й самостійно. Хочу повернутися в бойовий підрозділ, навчати молодих, бо маю чимало практичного досвіду. Це наша країна, хто її захистить, як не ми самі".

Новини Хмельницького