За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Інспектор з паркування виписує штраф за порушення правил дорожнього руху, грудень-2025 року. Олександр Йорданов
З початку 2025 року у Хмельницькому інспектори з паркування зафіксували понад 15,5 тисяч порушень Правил дорожнього руху. За цей період водії сплатили у міський бюджет 5 мільйонів 817 тисяч гривень штрафів.
Про це Суспільне Хмельницький розповів інспектор з паркування Олександр Йорданов.
За його словами, впродовж року водії скоїли 15 тисяч 634 порушень правил паркування. В аналогічному періоді 2024 року було 10 тисяч 660.
"Найбільше неправильно паркуються в центральній частині міста — на вулицях Грушевського, Свободи, Проскурівській, Соборній, Володимирській, Староміській, Кам’янецькій".
Як розповів Олександр Йорданов, найчастіше водії зупиняються на перехрестях, в місцях виїзду з прилеглих територій, на зупинках громадського транспорту, паркуються на газонах, а також не сплачують за користування майданчиків для платного паркування.
"Після запровадження з 1 грудня зон платного паркування на окремих вулицях міста кількість порушень у сфері паркування зросла. Найпоширенішими залишаються випадки несплати за користування платними паркомісцями".
Зі слів інспектора, запровадження платних зон водії оцінюють по-різному.
"Дехто підтримує нововведення, відзначаючи впорядкування руху та збільшення кількості вільних паркомісць. Інші ставляться критично, вказуючи на необхідність подальшого вдосконалення інфраструктури".
