Мета та основна сутність проєкту «Scholarsip в Україні»
10 вересня 2020 року стало початком проекту «Scholarsip в Україні». Конкурс у країні проходить уже вшосте. Організатори започаткували проєкт з метою допомогти сучасному студентству та мотивувати українську молодь для подальшого життя та роботи у рідному краї. «Scholarsip в Україні» — це нова можливість, щоб проявити себе, спробувати щось нове та досягти успіху.
Сутність конкурсу полягає в матеріальній підтримці талановитих студентів України. На дев’ятьох найрозумніших і найсміливіших очікує грошовий приз. Отриману винагороду переможці мають змогу витратити на навчальні цілі та власний розвиток. Організатори проєкту надають таку унікальну можливість, щоб досягти власної мети:
- зацікавити студентство національним питанням;
- розвинути фінансову грамотність та підприємницьку жилку в української молоді;
- простимулювати розумову діяльність та аналітичне мислення учасників;
- забезпечити креативними робітниками найкращі робочі галузі України.
Головна перевага проєкту полягає в його повній прозорості та відкритості. Журі обирають переможців незалежно від рішень один одного. Кожен учасник має однакові шанси на перемогу. Як бонус, реєстрація та участь у конкурсі абсолютно безкоштовні та доступні для всіх.
Мотивація учасників: кількість та обсяги грошових винагород
Для переможців конкурсу цього року виділено 69 тисяч гривень. Талановитих щасливчиків, що їх отримають, буде лише дев’ятеро. Суми грантів різні, їх розподілено таким чином:
- троє переможців отримають по 15 тисяч за перше місце;
- три людини за почесне друге місце отримають по 4 тисяч гривень;
- за третє місце ще три особи отримають по 2 тисячі гривень.
Куди можна витратити винагороду?
Гранди, що отримають студенти за перемогу у проєкті, можна витратити на оплату:
- за навчання у будь-якому вищому навчальному закладі України;
- за навчальні курси будь-якого напрямку.
Сплатити за навчання — особливо актуальний варіант для студентів контрактної форми. Але й ця категорія, й здобувачі освіти за рахунок держави мають змогу витратити отриманий грант на курси.
Хто може стати учасником конкурсу?
Взяти участь у проєкті мають змогу студенти, що:
- є громадянами України;
- навчаються на денній та/або заочній формі;
- навчаються за власний та/або державний рахунок.
Теми конкурсних робіт та умови для участі — що потрібно знати?
Щоб взяти участь у проєкті «Scholarsip в Україні», треба подати електронну заявку на офіційному сайті конкурсу scholarship.in.ua або на сторінках цьогорічних грантонадавачів.
Після реєстрації учасники отримують завдання — обрати тему та написати аналітичну статтю. Обсяг роботи складає 1000-3000 слів українською або російською мовою. Цьогорічні грантонадавачі пропонують такі теми:
- «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку», деталі за посиланням https://avtoboom.com.ua/scholarship/.
- «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів», деталі https://posylka.net/uk/scholarship .
- «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу», деталі https://proflowers.ua/page/scholarship.
Над роботою треба працювати старанно, інформація повинна бути критично відібраною, логічно оформленою. Стаття має відображати власну та унікальну думку автора щодо тієї чи іншої проблеми.
На першому етапі конкурсу проходить збір, перевірка та оцінювання робіт журі. На другому — відібрані кращі роботи захищають їхні автори, після чого оголошують переможців проєкту.
Готові статті потрібно надсилати на електронну адресу [email protected] організаторам конкурсу. Допустимі формати робіт — doc, docx, google docs.
Як обирають переможців?
Найкращих авторів робіт обирає журі. Серед них — об’єктивні та незалежні експерти з різних галузей бізнесу, освіти.
Журі запрошує учасників на захист власних робіт, після чого обирає переможців конкурсу.
Контакти для зв’язку
Звернутися за консультацією або допомогою до організаторів можна:
- за електронною поштою: [email protected];
- за телефоном: +38 (067) 622-62-82;
- на сайт scholarship.in.ua